• slide1

Kaş Belediyesi Heryerde

Kaş Belediyesi Heryerde

 

Kaş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarına Sarıbelen mahallesinde devam ediyor.

Sarıbelen ana yol hattında 1 km'lik alanda zeminin olumsuz koşullara sahip olması nedeni ile ulaşımı aksatan mesafeyi revize çalışmalarına başlandı. Eski asfaltın sökümü ile başlayan çalışmada dolgu malzemesi atılarak zemin sağlamlaştırılıp, asfalta hazırlanıyor. Stabilize yol çalışması yapan ekipler, ilçedeki diğer mahallelerde de yol yapım, onarım ve çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Kış aylarında çalışmalarını hızlandıran ve vatandaşların yaşayabileceği mağduriyetleri önleyici hizmetler sunan Kaş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin dört bir yanına ulaşmayı sürdürüyor. Sarıbelen ve civar kırsal mahallelerde vatandaşların istek ve taleplerini göz önünde bulunduran ekipler çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Çevre düzenleme ve yol iyileştirme hizmetlerinin yanı sıra mahallelerdeki eksiklikleri de tespit eden belediye ekipleri, yağmur ve soğuğa rağmen çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini ifade etti. Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, mahallelere yaptığı ziyaretleri ise sürdürüyor.

Başkan Kocaer, mahalle ziyaretlerinde dikkat ettikleri önemli hususların olduğunu konuşmasında da vurgulayarak, vatandaşla kucaklaşmaktan onları bire bir dinlemekten dolayı mutlu olduklarını, hizmetlerin aksamadan sürmesi için ise gece gündüz çalıştıklarını sözlerine ekledi. Bir çok mahalleye gün içinde mesai harcayan Başkan Kocaer, gündüz yaptığı inceleme ziyaretlerinden sonra eksikliklerin bilgisini alıp gerekli çalışmaları başlatıyor.

Vatandaşlarla kurdukları samimi iletişimi dile getiren Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, tüm mahallelerdeki hizmetlerin artarak devam edeceğini belirtti.